Kontakt - Trysil Bil
SE OGSÅ OVERSIKT OVER ANSATTE INNEN: VERKSTED - BILSALG - ADMINISTRASJON

Kontaktinformasjon

Daglig leder

Kjell Arvid Sundby
Tlf: 908 34 887
E-post: kjell@trysilbil.no

Regnskapssjef

Ottar Bjørgan
ottar@trysilbil.no
Mobil 924 31 147

Regnskap

Gerd Odden
gerd@trysilbil.no
Mobil: 924 36 371

Avdelingsleder Avis og Dekk1

Odd Arne Frøhaug
odd.arne@trysilbil.no
Mobil 909 93 315

Salgssjef

Remi Skjæråsen
Tlf: 992 94 208
E-post: remi@trysilbil.no

 

Per Marius Langaanes

Kundeansvarlig personbil
per.marius@trysilbil.no
Tlf: 406 12 430

Morten Søgård

Kundeansvarlig karosseri og lakk
morten@trysilbil.no
Tlf: 924 34 877

Joachim Kveen

Kundeansvarlig personbil
joachim@trysilbil.no
Tlf: 920 79 010


 

 

 

 

Kart

 

 

 

 

 

Kontakt:
Tlf 62 44 84 00
Mail: post@trysilbil.no
Mer..
Trysil Bil - Adresse:
Mosanden Næringspark, 2420 Trysil

Se kart her..