Kontakt - Trysil Bil
SE OGSÅ OVERSIKT OVER ANSATTE INNEN: VERKSTED - BILSALG - ADMINISTRASJON

Kontaktinformasjon

Daglig Leder / Styremedlem

John Nordal
Mobil: 915 49 267

Regnskapssjef

Ottar Bjørgan
ottar@trysilbil.no
Mobil 924 31 147

Regnskap

Gerd Odden
gerd@trysilbil.no
Mobil: 924 36 371

Kundeansvarlig personbil / Bilutleie

Odd Arne Frøhaug
odd.arne@trysilbil.no
Mobil 909 93 315

Servicesjef

Per Marius Langaanes
per.marius@trysilbil.no
Mobil: 406 12 430

Kundeansvarlig karosseri / lakk

Morten Søgård
morten@trysilbil.no
Mobil: 924 34 877

Bilselger

Joachim Kveen
joachim@trysilbil.no
Mobil: 920 79 010

Kundeansvarlig Dekk / bilpleie

Geir Inge Jota
geir.inge@trysilbil.no
Mobil: 992 84 201


 

 

 

 

Kart

 

 

 

 

 

Kontakt:
Tlf 62 44 84 00
Mail: post@trysilbil.no
Mer..
Trysil Bil - Adresse:
Mosanden Næringspark, 2420 Trysil

Se kart her..