fbpx Kontaktinformasjon | Trysil Bil
Kontaktinformasjon - Trysil Bil

Joachim Kveen

Kundeansvarlig personbil / selger
E-post: joachim@trysilbil.no
Mobil: 920 79 010

Gerd Odden

Regnskap
E-post: gerd@trysilbil.no
Mobil: 924 36 371

Ottar Bjørgan

Regnskapssjef
E-post: ottar@trysilbil.no
Mobil: 924 31 147

Per Marius Langaanes

Delelager / Garantiansvarlig / Servicesjef
E-post: per.marius@trysilbil.no
Mobil: 406 12 430

Morten Søgård

Kundeansvarlig karroseri / lakk
E-post: morten@trysilbil.no
Mobil: 924 34 877

Odd Arne Frøhaug

Kundeansvarlig Personbil / Bilutleie
E-post: odd.arne@trysilbil.no
Mobil: 922 67 419

Remi Skjæraasen

Salgssjef
Salgsavdelingen
E-post: remi@trysilbil.no
Mobil: 992 94 208

Adresse

Vestmovegen 26
Trysil 2420

Kontakt

Trysil Bil As 

E-post: post@trysilbil.no
Telefon: +47 62 44 84 00