Kontaktinformasjon - Trysil Bil

Remi Skjæraasen

Salgssjef
Salgsavdelingen
E-post: Remi@trysilbil.no
Mobil: 992 94 208

Kjell A. Sundby

Daglig leder
E-post: kjell@trysilbil.no
Mobil: 908 34 887

Joachim Kveen

Kundeansvarlig personbil / selger
E-post: Joachim@trysilbil.no
Mobil: 920 79 010

Gerd Odden

Rengskap
E-post: Gerd@trysilbil.no
Mobil: 924 36 371

Ottar Bjørgan

Regnskapssjef
E-post: Ottar@trysilbil.no
Mobil: 924 31 147

Per Marius Langaanes

Delelager / Garantiansvarilg /servicesjef
E-post: Per.marius@trysilbil.no
Mobil: 406 12 430

Morten Søgård

Kundeansvarlig karroseri / lakk
E-post: Morten@trysilbil.no
Mobil: 924 34 877

Odd Arne Frøhaug

Kundeansvarlig Personbil/ Bilutleie
E-post: Odd.arne@trysilbil.no
Mobil: 922 67 419

Adresse

Vestmovegen 26
Trysil 2420

Kontakt

Trysil Bil As 

E-post: post@trysilbil.no
Telefon: +47 62 44 84 00